ПРАЗНИЦИ!
ЗА СЕКОГО ПОИНАКВИ, ЗА СИТЕ ПОСЕБНИ.

 

ПОПУСТИ И ДО -50% НА ОДРЕДЕНИ ПАРФЕМИ ТЕ ОЧЕКУВААТ ВО ТВОИТЕ dm ДРОГЕРИИ НИЗ МАКЕДОНИЈА... И ТОА СЀ ДО 31.12.2018! 

 

Парфеми

MOSCHINO I LOVE LOVE woman EdT, 30 мл

Stella McCartney POP woman EdP, 30 мл

KENZO AMOUR Make me fly woman EdT, 40 мл

DOLCE&GABBANA Dolce woman EdP, 30 мл

ISSEY MIYAKE L´EAU D´ISSEY woman EdT, 25 мл

BURBERRY THE BEAT woman EdP, 30 мл

GUCCI Premiere woman EdT, 30 мл

Jeanne LANVIN women EdP, 100 мл

NAOMI CAMPBELL Prêt à Porter woman EdT, 30 мл