Сподели и отпечати

color #000000
color #000000

Каталог ЈАНУАРИ 2020

Пристигна новиот месечен КАТАЛОГ со многубројни изненадувања,  новитети и попусти!
 

Во него може да најдете:
 

- до -50% на одредени парфеми;

- производи за нега во зима;

- попусти на одредени подарок сетови и шминки;

- ексклузивни новитети;
- производи за нега на мажи;
 

 ... и уште многу други изненадувања, совети и новитети.


 


 

Разгледајте го каталогот со клик на сликата или преземете го на линкот подолу и подгответе се за шопинг во нашите дрогерии. Ве очекуваме!
 

Понудата важи од 2.1 до 31.1.2020!


 

Преземи

Преземете го каталогот.

  Преземете го КАТАЛОГОТ ЈАНУАРИ 2020.

PDF, px, 20MB