Сподели и отпечати

color #000000
color #000000

Каталог ФЕВРУАРИ 2020

Пристигна новиот месечен КАТАЛОГ со многубројни изненадувања,  новитети и попусти!
 

Во овој поинаков февруарски број ќе можете да го разгледате неверојатниот свет на dm марка производите, со германски квалитет по супер цени! 
 


 


 


 

Разгледајте го каталогот со клик на сликата или преземете го на линкот подолу и подгответе се за шопинг во нашите дрогерии. Ве очекуваме!
 

Понудата важи од 1.2 до 29.2.2020!


 

Преземи

Преземете го каталогот.

  Преземете го КАТАЛОГОТ ФЕВРУАРИ 2020.

PDF, px, 12MB