BRONZING HEROES
Повторно имаме нови „херои“ за шминкање...Овој пат од trend IT UP! „BRONZING HEROES" шминките се веќе достапни во нашите дрогерии! Разгледај ги тука и уште сега дефинирај го твојот нов make up look!


 

trend IT UP BRONZING HEROES палета сенки за очи 

Неверојатен изглед со помош на новата палета сенки на trend IT UP. Ве очекуваат 6 неверојатни  виско пигментирани сенки, чии бои се точно и соодветно искомбинирани во посебни мати и светкави кои го ставаат вашето око во сцена.
 

trend IT UP BRONZING HEROES палета сенки за контурирање на очи 

За да ги истакнете своите очи сега ќе ви биде потребена само новата палета/контура сенки на trend IT UP. Палетата сенки на trend IT UP нуди 4 неверојатни блескави бои кои се соодветно заедно искомбинирани, кои при креирање на вашиот look соодветно ќе се совпаднат едни со други.


 

 


 

trend IT UP BRONZING HEROES маскари 

Потребниот WOW ефект можете да го постигнете само со новите маскари од BRONZING HEROES од trend IT UP. Четири маскари соодветни за секоја пригода. Со помош на масло од рибизла трепките остануваат негувани, а притоа добиваат и екстра доза волумен.


 


 


 

trend IT UP BRONZING HEROES кармини 

Соврешено нацртани усни само со новите кармини на trend IT UP. Соодветно изработен кармин со кој можете прецизно да ги контурирате вашите усни. Кремаста текстура за неодоливи и меки усни со бронзен финиш.


 


 

 


 

trend IT UP BRONZING HEROES моливи за усни 

Креирајте го својот look, а притоа започнете од усните. Нацртани усни кои ќе бидат толку блиску до совршенство, благодарение на високо пигментираните моливи за усни кои ќе траат дури и до 8 часа.