Be your CHANGE! БИДИ ПРОМЕНАТА КОЈА ЈА ПОСАКУВАШ!
Заедно го прославваме месецот на жената, со попусти и до -40% на одредени шминки!
 

 

L’ORÉAL INFALLIBLE 24H течна пудра за лице

AURA Jelly течна пудра за лице

BOURJOIS HEALTHY MIX течна пудра за лице

MAYBELLINE INSTANT ANTI AGE ERASER коректор

wet n wild megaglo коректор

MAX FACTOR LASTING PERFORMANCE фиксатор за шминка, 100 мл

trend IT UP HOLO лак за нокти