Сподели и отпечати

color #000000
color #000000

alverde NATURKOSMETIK

Ви претставуваме еден интересен новитет во нашиот асортиман на природна козметика:
 

аlverde тврди шампони за коса, 60 г 

 

Тврдите шампони за коса од alverde темелно ја чистат и ја негуваат вашата коса, нежно и на природен начин со неверојатна комбинација на маслиново масло и шеа путер. Новите шампони се достапни во две различни мирисни ноти: кокос и мандарина и босилек. Специјално создадени за неверојатна нега на еден поинаков начин!

 


 

Редовна цена: 399 мкд
 

Начин на употреба:
со лесно триење вмасирајте го шампонот во вашата коса и оставете кратко да проделува. Потоа темелно исплакнете ја косата. По употребата шампонот измијте го со вода и оставете да се осуши, по што можете повторно да го употребувате.