Ви ги претставуваме новите Balea шампони за нега на коса. Прекрасни комбинации на одбрани состојки како кокосова вода, лимон, нане и булки, ставени во служба на негата, сјајот и здравјето на влакното. Одберете ја Вашата омилена варијанта и препуштете ја негата на Вашиот верен и докажан пријател - Balea!


 


 

Balea Schönheitsgeheimnisse шампон и регенератор за коса, 250/200 мл 


 

Со растителни екстракти и екстракти од булки. Темелно ја негува фарбаната косата и и дава совршен сјај.Без силикони. За мека и негува коса.Со природен бетаин-од шеќерна репка.
 

Употреба: нанесете и измасирајте на мокра коса и оставете кратко да делува. Темелно исплакнете.

Дерматолошки тестирани и докажани.
Наменети и за вегани и вегетаријанци.
 

Редовна цена: 139 мкд


 


 


 

Balea Schönheitsgeheimnisse хидратантен шампон и регенератор за коса, 250/200 мл 


 

Со кокосова вода. Со растителни екстракти. Ја хидрира и балансира косата. Без силикони. За сува и оштетена коса. Ја прави косата сјајна и свиленкаста.
 

Употреба: нанесете и измасирајте на мокра коса и оставете кратко да делува. Темелно исплакнете.

Дерматолошки тестирани и докажани.
Наменети и за вегани и вегетаријанци.
 

Редовна цена: 139 мкд


 


 


 

Balea Schönheitsgeheimnisse шампон и регенератор за чувствителна коса, 250/200 мл  


 

Со овесно млеко и одбрани растителни екстракти. Ја негуваат и смируваат косата. Без силикони. За чувствителна коса. Ја смируваат косата и кожата на главата и го прави влакното нежно свиленкасто.
 

Употреба: нанесете и измасирајте на мокра коса и оставете кратко да делува. Темелно исплакнете.

Дерматолошки тестирани и докажани.
Наменети и за вегани и вегетаријанци.
 

Редовна цена: 139 мкд


 


 

Balea Schönheitsgeheimnisse шампон за коса, 250 мл 


 

Витализирачки шампон за коса, за нормална коса. Со супер комбинација на нане и лимон која ќе ѝ даде свежина и свиленкаста структура на Вашата коса. Без силикони.  Со природен бетаин од шеќерна репка.


 

Употреба: нанесете и измасирајте на мокра коса и оставете кратко да делува. Темелно исплакнете.

Дерматолошки тестирани и докажани.
Наменети и за вегани и вегетаријанци.


 

Редовна цена: 139 мкд