Сподели и отпечати

color #000000
color #000000

Balea White Chocolate

Подарете ѝ на вашата коса неверојатна нега за уште помека и негувана коса со неверојатен и неодолив мирис на бело чоколадо. Новиот шампон од Balea нежно и темелно ја мие вашата коса, а во својот состав не содржи никакви силикони. Уживајте во неверојатниот мирис на бело чоколадо кое ќе ве маѓепса веднаш при првото нанесување.


 


 

Balea White Chocolate шампон
Редовна цена: 69 мкд
 


 

* Limited Edition

* шампон со мирис на бело чоколадо

* темелно мие и негува

* без силикони