Сподели и отпечати

color #000000
color #000000

Balea

Пристигнаа новите Art Edition производи од Balea во нашите дрогерии....Сега е вистинското време да се најдат и во Вашите бањи!
 

Новите Balea POP-Art дизајнерски производи со уникатен изглед и неодоливи ароми ќе бидат кратко време достапни во нашите дрогерии! Пронајдете ги овие Limited Edition производи за нега на коса, лице и тело и уживајте во едно ново, поинакво искуство!


 

Balea Art Edition – парфем за коса, 100 мл - 179 мкд 

Парфемот за коса од Balea е вашиот совршен сопатник низ секојдневието. Совршен мирис во секоја прилика за вашата коса. Маѓепсајте со цветен мирис!

 


 


 

Balea Art Edition- гел за туширање, 200 мл - 149 мкд 

Совршена нега за под тушот! Гел за туширање од Balea со неодолива арома на ванила и цитрусни овошја. Идеално за вашата секојдневна нега и употреба.  


 

Balea Art Edition - крем за нега, 30 мл - 169 мкд 

Идеален за неверојатна нега на лице, усни и тело во неверојатен cool дизајн! Balea кремата остава сладок егзотичен мирис и ви пружа совршена нега. Малото пакување можете многу лесно да го транспортирате во вашата чанта и да ви биде постојано на дофат.


 


 

Balea Art Edition - крем за раце, 100 мл - 179 мкд 

Овошна нега за раце која едноставно мириса на лето. Негувателниот крем со неговата кремста текстура едноставно ви ги негува рацете и ви дава посебен мирис на праска и ананас. Сега во посебно дизајнирано пакување!


 

Balea Art Edition- течен сапун, 300 мл - 199 мкд 

Доживејте ова лето GOOD VIBES со сапунот за раце на Balea. Течниот сапун за раце ги негува, чисти и ги обвива вашите раце со мирис на ананас и праска. Со одлична формула во едноставно шише за ракување. За негувани и чисти раце !