...ЗА МАЖИ КАКО НАС!

Негата на брадата и лицето е вискински MUST кај модерниот маж! Токму затоа во нови SEINZ. производи се вложени посебен труд и специфични состојки!

 


 

1. SEINZ. гел за бричење, 200 мл - 139 мкд - Со мирис на шишарка. За нежно бричење. Хидратантната формула ја спречува појавата на иритации на кожата. 
 

2. SEINZ. масло за брада 30 мл - 309 мкд  - Со масло од јојоба. Нега на база на природни масла. За природен сјај на брадата. 

Употреба: ставете неколку капки од маслото на дланките и рамномерно нанесете на брадата.
 

3. SEINZ. балсам за после бричење 100 мл - 339 мкд - Со мирис на шишарка. Ја смирува и негува кожата по бричење. Наменет за чувствителна кожа. Со алантоин кој ја смирува оштетената кожа. Интензивна хидратација која делува против иритации. 

Употреба: нанесете по бричење на кожата.