Многу е важна правилната нега во овие зимски и ладни денови, како би можела кожата да остане мека и негувателена. Со помош на Balea LUCKY MOMENTS со арома на кафе и чоколадо кожата полесно ќе ја упие кремата a топлата карамела купка ќе ги заслади празниците.

 

 


 

Balea туфер маска за лице  Lucky Moments 1 парче 
За сите типови на кожа, ја освежува кожата со мирис на егзотична ванила.


Balea лосион за тело  Lucky Moment 200 мл
За сите типови на кожа ја освежува кожата со мирис на егзотична ванила.Ја хифрира кожата и ја штити од исушување.  


Balea гел за туширање Lucky Moments 300 мл
Со мирис на ванила. Со блага хидратантна формула AquaCellSoft.


Balea балсам за усни Lucky Moment 4,8 г