Сподели и отпечати

color #000000
color #000000

Balea BEAUTY DRINK

Убавината доаѓа одвнатре!
Ви претставуваме супер новитет на нашите полици! 

Напиток за убавина со Хијалуронска Киселина, кој на вашата кожа ќе ѝ ги даде потребните хранливи материи за одржување на здрава и убава кожа. Хијалуронските ампули содржат дополнително и биотин, витамин Ц и бакар.

 

Редовна цена: 1.199 мкд


 

- Со биотин – за одржување на убава, нормална кожа

- Витамин Ц – за врзување на колагенот на кожата

- Бакар – го зајакнува сврзното ткиво на кожата

- со вкус на грозје и рибизли

 

УПОТРЕБА: една ампула се пие еднаш дневно. Пред употреба убаво да се протресе. Не се препорачува за деца и млади под 18 години. Препорачаната доза не смее да се пречекори.