Докажан германски квалитет по поволни цени! 

24 - dm марка брендови со повеќе од 3.500 производи. 

Од целокупната понуда на корисни производи за нега и убавина, нега на бебиња и деца, козметика за мажи, природна козметика, производи за нега и хигиена на домови, нега на мажи и органска храна... Ви претставуваме:

#20 најпосакувани производи од dm марка помеѓу нашите потрошувачи!
А што е подобро од препорака од самите корисници?

 

Најпосакувани 20 dm марка производи!

ebelin

стапчиња за уши, 160/1

Balea

Sensitive
балзам за усни, 4,8 г
 

DONTODENT

Super Soft Sensitive
четка за заби, 1 парче

DONTODENT

конец за заби
на стапче, 32/1
 

alverde

двофазно средство за
отстранување шминка, 100 мл
 

Balea

Soft&Clear
маска за лице, 2х8 мл

Balea

Magic Fairytale
гел за туширање, 300 мл

Balea

Magic Fairytale
лосион за тело, 200 мл
 

Balea

маст од невен, 250 мл

Balea

крем за нега 
на раце и нокти, 100 мл
 

Balea MEN

Sensitive
пена за бричење, 300 мл
 

Balea MEN

Active Care
балзам за усни 4,8 г
 

Jessa

Maxi
циклусни влошки, 20/1

babylove

влажни марамици, 80/1

dmBio

масло од кокос, 220 мл

DAS gesunde PLUS

бонбони од жалфија, 50 г

Denkmit

освежувач за машина за садови

Profissimo

сунѓереста крпа, 5/1

Denkmit

влажни марамици за чистење подови, 15/1

Profissimo

ќеси за замрзнување, 15/1
1 л