Сподели и отпечати

color #000000
color #000000

Dein Bestes

Ви претставуваме неколку новитети од нашата dm марка за домашни миленичиња, кои ќе ги израдуваат овие наши крзнени пријателчиња.


 

Dein Bestes лосион за шепи био јојоба, 60 мл
Лосионот од  био јојоба  служи за многу суви и испукани шепи кои се предезвикани од солта по улиците и  од многу жески асфалти. Лосионот ги негува шепите и обезбедува брзо и ефикасно упивање (без мрсење.)
 

Редовна цена: 369 мкд
 


 

Dein Bestes шампон за кучиња со алое вера и камилица, 250 мл
Шампонот служи за секаков вид на крзно. Производот го олеснува процесот на чешлање и воедно му дава природен сјај на влакното. Шампонот е без вештачки ароми и бои и е дерматолошки тестиран и потврден.

Редовна цена: 299 мкд